+90 252 377 5455

Konaklama

Pitahaya Mutfak

Türkbükü’nün sonsuz güzelliğine uzanan konumuyla Pitahaya Mutfak Türkbükü, yedi odasıyla konuklarına keyifli bir tatil sunuyor. Tatilin tadını çıkarmak isteyen siz sevgili konuklarına güneşin doğuşunun ve batışının en güzel halini armağan ediyor. Bodrum’un eşsiz koylarından biri olan Türkbükün’de yeşilin ve mavinin sizi kucaklamasına izin verin ve manzaranın,huzurun tadını çıkarın.

Pitahaya Mutfak Türkbükü özel iskelesi, plajı ve restoranı ile konuklarına konforun kapılarını açıyor. Denize sadece 10 adım uzaklıkta olan otelimizde gün muhteşem bir serpme köy kahvaltısıyla başlıyor. Sabah 08.00 – 10.30 saatleri arasında Pitahaya Mutfak & Beach ‘de sunulan kahvaltınıza eşlik eden günlük gazeteleriniz ile güneşin tadını çıkarabilir, bardan soğuk bir içkiyle serinleyebilir, müziğe eşlik edebilirsiniz...

Gündüzleri denize girmek için kullanılan iskelemiz; geceleri denize sıfır, romantik bir ambiyansa dönüşür ve tatil anıları sepetine hoş anlar biriktirir. Hem yöresel hem de dünya lezzetlerini bulabileceğiniz menüsüne eklediği balık tarifleriyle her damak tadına hitap ederken eve dönüş yolcuğunuzda bu lezzetlerin tadı damağınızda sizinle birlikte gelecektir. Ve bu tatil keşke hiç bitmeseydi dedirtecektir. 

Unutamayacağınız bir tatil için sizleri Pitahaya Mutfak Türkbükü’ne bekliyoruz.